pielęgnacja ogrodu

Ponieważ ogród składa się z żywych organizmów wymaga nieustannej troski. Dlatego jest mu potrzebna pielęgnacja ogrodu. Dobrze serwisowany ogród dostarcza więcej radości z użytkowania i przede wszystkim staje się dumą jego właściciela. Trawnik jest zielony, rośliny poprzycinane, a róże powtarzają kwitnienie. Systematyczna praca w ogrodzie ma z pewnością wiele zalet, jest jednak czasochłonna. W związku z tym oferujemy naszym klientom usługę pielęgnacji ogrodu. Nasza oferta jest szeroka i jest możliwość dopasowania jej do wymagań klienta. Pielęgnacja ogrodu może być całoroczna, począwszy od wiosennej wertykulacji trawnika i kończąc sezon okrywaniem roślin.

pielęgnacja ogrodu

Możemy również zaopiekować się ogrodem, podczas Twojego wyjazdu na wakacje. Oferujemy również cykliczny serwis ogrodu. Według zapotrzebowania, składamy wizytę: raz w tygodniu, raz w miesiącu lub według potrzeb klienta. Poniżej przedstawiamy część usług oferowanych w ramach pielęgnacji ogrodu: nawożenie trawników i roślin, wertykulacja trawnika, przycinanie roślin i drzew ozdobnych, koszenie trawy, odchwaszczanie, opryski chemiczne wykonywane na trawniku oraz roślinach.

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych